gigolo Martin: professional companion for women, Prague

Jmenuji se Martin, je mi 38 let, 182 cm vysoký, váha 95 - 101 kg, barva očí zelená, přirození akorát, postava vypracovaná, vzdělání středoškolské - ISŠS, vlastní vozidlo, jazyk Angličtina, Slovenština a Čeština, jsem sympatický komunikativní, společenský, sportovně založen, abstinent a nekuřák. Semnou se nebudeš rozhodně nudit.

 

 Poskytuji profesionálního  společníka pro ženy na úrovni. Jako společníka si mě objednávají ženy, které jsou v dnešní vystresované době velice pracovně vytíženy, časově omezené. Ženy na, které manžel už dávno zapomněl. Ženy, které nikoho nemají a chtějí taky mít tu potřebu chlapa vedle sebe. Ženy, které jsou naopak velice sexy, ale přesto znuděny. Proto jsem tu já, tvůj gigolo.  Chlap který na tebe bude vrhat svůdné pohledy.

Jsem profesionální společník ve svém oboru. Poskytnu ti, to co budeš chtít a jak to budeš chtít. Svojí práci velice miluji. Ano, je to nevšední život, ale stojí za to.

Svojí postavu mám díky pravidelnému posilování a stravě, také se věnuji pravidelně sebeobraně. Za služby, které tobě poskytuji, se rozhodně  nestydím, tuto práci mám velice rád a dávám do toho vše. Jsem naprosto normální muž, který poskytuje služby  společníka pro ženy, co chtějí mít vedle sebe společnost normálního chlapa. Mám zde vystavené i své fotky, tak abys viděla, jak vypadám. Nejsem model, který se jen vystavuje, jsem chlap, který má rád ženy a ženy chtěj zase chlapa. Mohu za tebou přijet jak v obleku, tak klidně ve starých montérkách, prostě jak budeš chtít. Záleží na tom, jakou máš představu, co ty chceš, to si řekni. Mám rád určitou svobodu, která mi pomohla k tomu, abych tu byl pro tebe.

Dokážu ti dobře porozumět a pobavit tě, jako profesionální společník pro ženy jsem  tvá vrba, tvoje opora, tvůj milenec.

                                               Veškeré služby jsou naprosto diskrétní a na profesionální úrovni.


services:

  • intimate services-  sex, lover, companion, gigolo .

  • business form- representative company to company, a professional personal driver, bodyguard, digging .

  • sport-  fitness trainer, boxing, self-defense, cycling, running and other sports activities.

  • free time- all the free time.


Prices of services:

  • wine or coffee ........... negotiated price
  • social event................negotiated price
  • intimate moments........negotiated price
  • weekend action...................agreement   

If you are interested in my services Just call me or send sms.

Tel:  +420 607 946 745

email: spolecnikpro-zeny@seznam.cz , gigolo-martin@seznam.czwww.facebook.com/gigolomartin

gigolo Martin - professional gigolo for women, prague